Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB "Gintarinė vaistinė" | Nekompetentinga darbuotoja |

Nusiplikiau pirštą verdančiu vandeniu. Atsiprašiusi iš darbo atvykau į vaistinę įsigyti pantenolio putų. Pamačiusi keletą pasirinkimų paklausiau vaistininkės kuo skiriasi. Vaistininkė pasiteiravo kas nutiko - informavau apie nudegintą pirštą. Vaistininkė atsakė, kad skiriasi tik gamintojai, todėl pasitikėdama vaistininke įsigijau pantenolio putas, kurioms buvo taikoma akcija - Amediplus pantenolio putas. Grįžusi į darbą putas užsitepiau ir putos ėmė griaužti jau ir taip stipriai skaudantį pirštą. Patikrinau sudėtį internete - labai stipriai skiriasi nuo kitų putų nudegimams. Išvada - pinigai išmesti "į balą", problema neišspręsta, bet dar apsunkinta - skausmas nenumalšintas, o sukeltas dar stipresnis. Supratau, kad šioje vaistinėje medicininės pagalbos nelaimės atveju nesulauksi.

UAB "Gintarinė vaistinė" pateiktas atsakymas.

Gavome skundą, kuris buvo pateiktas per LR vartotojų teisių apsaugos portalą, kad Amediplus pantenolio putos, kurias įsigijote Norfos vaistinėje, esančioje Gedimino g. 8, Telšiai, griaužia jūsų nudegintą pirštą.
Labai apgailestaujame, kad jums teko patirti nepatogumų naudojant šią priemonę, bet norime informuoti, kad mūsų vaistininkė atliko savo darbą profesionaliai bei kokybiškai ir jos pasiūlyta prekė atitinka jūsų nusiskundimus ir poreikius.
Dėl jūsų patirtų nusiskundimų mes kreipėmės tiesiogiai į gamintoją, siekdami gauti paaiškinimą. Gamintojas mus informavo, kad Amediplus pantenolio putos yra rinkoje jau daugelį metų, per kuriuos parduota milijonai vienetų, ir jūs esate pirmoji, kuri kreipėsi su šiais nusiskundimais.
Labai vertiname, kad esate Norfos vaistinės klientė ir būdama rūpestinga vaistinė norime šią susiklosčiusią situaciją išspręsti taikiai, todėl siūlome Jums kompensaciją už įsigytas Amediplus pantenolio putas.
Prašome nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurį galėtume atlikti pavedimą.