Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Kokybe Ltd | KOKYBE LTD / NESĄŽININGAS PREKEIVIS PREKIAUJANTIS KINIŠKOMIS PREKĖMIS IR NEGRĄŽINANTIS PINIGŲ |

Užsisakiau du laisvalaikio kostiumėlius iš Sezonostilius.lt (https://sezonostilius.lt/), valdomos Kokybe Ltd įmonės. Kaina 88,90 EUR. Apie parduotuvę sužinojau iš Facebook profilio Tobulumas (sekėjų šis puslapis turi 2k, o like paspaudimų 1,9k), per kurį buvo užsakyta tikslinė reklama ir taip atsidūrė mano akiratyje.
 Pirmiausia negavau jokio patvirtinimo, kad prekės užsakytos. Pati bandžiau susisiekti telefonu. Deja, telefonas yra neveikiantis ir susisiekti neįmanoma. Tuomet nusprendžiau bandyti laimę el. paštu infojusuapranga@gmail.com. Taip par su manimi nesusisiekė, kol neparašiau į Facebook profilį. Tada sureagavo ir atsiuntė dviejų siuntų sekimo numerius, kurie pasirodo yra iš Kinijos vežėjo :))))))) Jau tada supratau, kad bus problemų.
Prekes užsakiau balandžio 12, gavau balandžio 28 d. Balandžio 29 d. parašiau laišką, kad noriu prekes grąžinti, tai pradėjo manęs teirautis kodėl. Atrašiau, jog netinka prekių kaina, kokybė bei modelis. Pasiūlė pasikeisti prekes arba dydį. Atrašiau, kad netinka ir man reikalingi pinigai. Nuo to laiko susirašinėjimas nebevyksta. Susiradau vėl Facebook Tobulumas paskyroje ir nurodžiau, kad noriu grąžinti prekes, atrašė pasiklausdami vėl priežasčių, atrašiau, jog jau esu viską išdėsčiusi el. laiške. Po šios žinutės, kuri buvo išsiųsta gegužės 8 d. su manimi daugiau nekontaktavo. 
Tenka imtis teisinių veiksmų, taip pat kreipimosi į policiją dėl vagystės, nes žala padaryta didelė, o 2000 metų gimimo "direktorius" Regimantas Astrauskas (https://suite.endole.co.uk/insight/company/14930346-kokybe-ltd?page=people-contacts), jaučiasi nebaudžiamas vogdamas pinigus. Atėjo laikas tokius sukčius pamokyti teisiškai.

Kadangi manau, jog yra pažeistos mano teisės, kreipiausi į VVTAT, su prašymu taip pat imtis teisinių veiksmų, nes panašu, kad nukentėjusių yra labai daug, todėl ginti reikia jau ir viešą interesą. Sprendimo kol kas nėra priimto.

Kokybe Ltd pateiktas atsakymas.

Sveiki,
Pinigai buvo grąžinti. Lauksime prekių grąžinimo.

Pagarbiai,
SezonoStilius.lt