Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Atsakymas išsiųstas el. paštu.

Pagarbiai

Tel. 1842
El. p. info@post.lt
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas
J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius
www.lietuvospaštas.ltLietuvos paštas remia atsakingą požiūrį į aplinką. Nespausdinkite šio laiško, jeigu nėra būtinybės.
Informacija šiame pranešime gali būti konfidenciali. Ji skirta tik asmeniui, kuriam yra adresuota. Jei šį pranešimą gavote per klaidą, Jūs negalite skaityti, kopijuoti ar bet kaip kitaip platinti šio pranešimo ar jo dalies ir skleisti jame esančios informacijos. Prašome informuoti apie tai siuntėją ir iškart ištrinti visas šio pranešimo kopijas iš savo kompiuterio. Dėkojame.

Nacionalinės vartotojų konfederacijos pateiktas atsakymas.

Nacionalinės vartotojų konfederacijos pateiktas atsakymas.

Laba diena,Dėkojame už laišką.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (toliau – tarnyba) 2022-06-22 el. paštu informavo pareiškėją, kad atsižvelgiant į tai, kad teisinius santykius, susijusius su muitinės procedūromis reglamentuoja Lietuvos Respublikos muitinės įstatymas ir jo įgyvendinamieji teisės aktai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos muitinės įstatymo 10 straipsnio 1 punktu bei atsižvelgiant į Muitinės administruojančių mokesčių ir su jais susijusių sumų mokėjimo taisyklių, patvirtintų LR Vyriausybės 2017 m. sausio 18 d. nutarimu, Nr. 37.7 punktu, pareiškėjos el. paklausimas persiųstas įvertinti pagal kompetenciją akcinei bendrovei Lietuvos paštas bei Lietuvos Respublikos muitinei.

PagarbiaiSondra KasperavičienėVyriausioji specialistė

Skundų skyrius

Tinklų reguliavimo departamentas

El. p. sondra.kasperaviciene@rrt.lt