Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

UAB "Valientė" | Nemandagus elgesys |

Šiaulių miesto Pramonės gatvėje esančios "MERE" parduotuvės vedėja su pirkėjais (vyras ir žmona) (10-29) kalbėjosi  nemandagiai, pakeltu tonu, grasino policijos iškvietimu, be to po viso incidento viešai fotografavo atvykusių pirkėjų automobilį.
Penktadienį (10-29) į parduotuvę MERE  aš, kartu su vyru, atvykome apsipirkti. Prieš mus į parduotuvę (t.y. prakybos salę) įėjo būrys vyrų (gal 4, gal 5) ir nei vienas nepasiėmė apsipirkimo krepšelio.  Mano vyras pasiėmęs vežimėlį taip pat nužingsniavo į prekybos salę, o aš žingsniavau jam iš paskos (kaip suprantu vienas šeimos ūkis, vienas burbulas) , dar nespėjus peržengti foje iš pardavėjų pasipylė nurodymai - prašau pasiimti apsipirkimo krepšelį (nurodymas buvo skirtas man). Vyrui natūraliai kilo klausimas : kodėl visi priekyje buvę vyrai krepšelio nepasiėmė. Pardavėjos paaiškino, kad parduotuvėje yra skaičiuojamas pirkėjų skaičius prekybos salėje, t.y. vienas pirkėjas - vienas krepšelis. Buvo paprašyta pakviesti parduotuvės vedėja, ji atvyko. Deja tonas ir paaiškinimai buvo labai nemandagūs, vedėja pasiūlė - jei nepatinka mūsų tvarka, keliaukite į kitą parduotuvę. Jei parduotuvė  nesinaudoja galimybių pasu, tai pirkėjus prakybos salėje turėtų skaičiuoti visus. Be to paprašius pateikti skundų knygą, buvo  pasakyta, kad jos neturi ir pagarsinta (kelis kartus) iškviesti policiją.  Tuo metu, kol vyko emociškas pokalbis, dėl negalėjimo  patekti į parduotuvę be antro (gigantiško) vežimėlio, vyras vežimėlį gražino į pradinę vietą (vežimėlis po naudojimo nebuvo dezinfekuotas) ir tuo pačiu metu jį parduotuvės darbuotoja liepė pasiimti kitam pirkėjui.
Labai gaila, kad valstybės priimti įstatymai  - užtikrinti pirkėjams reikiamą plotą,  dėl COVID situacijos yra vykdomi žiūrint "pro pirštus", kadangi prekybos salėje buvo visas būrys vyrų be krepšelių.