A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type bool

Filename: models/files_m.php

Line Number: 190

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to access array offset on value of type bool

Filename: models/files_m.php

Line Number: 190

Vartotojų skundai | VartotojuSkundai.lt

Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Lempumanija.lt | Dėl nepristatytų prekių | 2021-09-16

2021-08-30 atlikau užsakymą internetinėje parduotuvėje lempumanija.lt, užsakymo Nr. 96508469 (pridedama). Tą pačią dieną atlikau apmokėjimą už prekes (patvirtinimas pridedamas). Prieš tai susisiekus telefonu ir suderinus šviestuvų pristatymą (ne visi šviestuvai buvo turimi vietoje), prie užsakymo buvo nurodyta: "šviestuvus kodas GL5125, kurių užsakyta 16 vnt., išsiųsti dalimis, t.y. turimus 7 vnt. siųsti kartu su kitomis užsakomomis prekėmis, likusius - 9 vnt. atsiųsti po to kai jie bus gauti". Donoci s.r.o. įmonės, registruotos Pražská 2532/4, Blansko 678 01, Čekijos Respublikoje,Įmonės kodas: 47539569 ,prekių pardavimui www.lempumanija.lt internetinėje parduotuvėje verslo nuostatų ir sąlygų 6.5. p. nurodyta, kad "Pateikęs užsakymą, klientas gaus nuorodą paketui stebėti". Nei nuorodos šioms prekėms stebėti, nei vienos prekės iki šiol negavau. Skelbiamu telefonu susisiekti su lempumanija.lt nepavyksta visą savaitę (groja muzika, niekas nekelia ragelio), į el. laiškus yra nereaguojama.


2021-09-25

Laba diena,
Jūs turite teisę kreiptis pagalbos Europos vartotojų centras Lietuvoje
Noriu informuoti, kad Europos vartotojų centras nagrinėja vartotojų prašymus dėl informacijos suteikimo ir skundus dėl netinkamos kokybės prekių ar paslaugų, įsigytų kitoje nei vartotojo gyvenamosios vietos Europos Sąjungos (ES) valstybėje narėje, Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Centras skundus nagrinėja taikiu būdu, kompromiso principu ir Europos vartotojų centro sprendimai neturi privalomosios galios. Mūsų paslaugos yra nemokamos. Taip pat teikiame informaciją apie Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 861/2007, nustatantį Europos ieškinių dėl nedidelių sumų nagrinėjimo procedūrą.
Europos vartotojų centrai veikia 27 ES valstybėse narėse, Norvegijoje, Islandijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jie visi sudaro Europos vartotojų centrų bendradarbiavimo tinklą (ECC-Net), kad galėtų geriau atstovauti vartotojams ir teiktų pagalbą ginant pažeistas vartotojų teises ES.
Daugiau informacijos www.ecc.lt .