Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Lietuvos Respublikos prezidentas | Prievarta |

Aš esu įsitikinusi, kad yra pažeidžiamos mano kaip Lietuvos pilietės konstitucinė teisė į judėjimo laisvę ir kvėpavimą. Kreipiuosi tiesiai į jus, viliuosi, kad atsiras bendraminčių ir mūsų balsas bus išgirstas. 
Jau nuo praėjusių metų balandžio mėnesio buvo taikomi įvairūs ribojimai, siekiant suvaldyti Covid plitimą. Ilgą laiką kentėjau,  tikėjau ir vykdžiau raginimus solidarizuotis su tauta, užkertant viruso plitimą. Tačiau matau, kad visuotinis karantino įvedimas neįtakoja viruso plitimo, nes jo židiniai randami ligoninėse arba virusas suaktyvėja pasiskiepijus. Matau kaip visuomeninėje žiniasklaidoje nevyksta diskusijos šia tema, o tik eskaluojama baimė. Stebėdama PSO online sergamumo ir mirštamumo rodiklių įvairiose valstybėse duomenis, matau, kad valstybės, kurios nesilaiko griežtų ribojimų turi geresnius sergamumo rodiklius nei mes ! 
Todėl aš netikiu mūsų vyriausybės vykdomos sveikatos apsaugos politikos veiksmingumu ir noriu, kad rastumėte būdų, kad tie, kurie nebijo - tokie kaip aš- Covid viruso ir nori įgyti natūralią apsaugą nuo jo, t.y. juo persirgti ir suformuoti stiprų imunitetą, galėtų laisvai judėti ir nedėvėti taip vadinamų apsauginių kaukių- tai mano pasirinkimo teisė !