Mes naudojame slapukus ('cookies'). Naršydami jus sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku su naudojimu Sužinoti daugiau
Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Klaipėdos miesto taryba | Dėl girulių miško išsaugojimo |

Melnragės ir Girulių miškai priklauso ne Klaipėdos m. tarybai ir ne tik žmonėms, registruotiems Klaipėdoje, pagal LR Konstitucijos 47 straipsnį, Lietuvos miškai priklauso LR, t.y. visiems LR piliečiams, tad teisę pareikšti valią dėl Pajūrio augmenijos ir gyvūnijos naikinimo, kas prieštarauja LR Konstitucijos 54 str., privalo galėti visi LR piliečiai!

Klaipėdos miesto taryba pateiktas atsakymas.

Laba diena,
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad dalyvauti vietos gyventojų apklausoje gali tik asmenys, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra Klaipėdos mieste dėl įstatymuose numatytų reikalavimų:
1. Vietos savivaldos įstatymo 36 straipsnio 4 dalyje numatyta, kad vietos gyventojų apklausoje gali dalyvauti savivaldybės gyventojai, kurie turi teisę rinkti šios savivaldybės tarybą;
2. Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 2 straipsnio 1 ir 3 dalyse nurodyta, kad teisę rinkti savivaldybės tarybos narius turi nuolatiniai šios savivaldybės gyventojai, kuriais yra laikomi atitinkamą laikotarpį šios savivaldybės teritorijoje gyvenamąją vietą deklaravę arba įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą asmenys.
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija supranta Jūsų pageidavimą išreikšti nuomonę, tačiau negali išplėsti apklausos teritorijos, nes to neleidžia Lietuvos Respublikos įstatymuose, kurių leidybą vykdo Lietuvos Respublikos Seimas, įtvirtintos nuostatos.